جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

مراسم کلنگ زنی طرح انتقال پساب از تصفیه خانه خین عرب به غرب مشهد با حضور سرپرست وزارت نیرو

پنجشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵:۲۷
اخبار ايران
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مراسم کلنگ زنی "طرح انتقال پساب از تصفیه خانه خین عرب به غرب مشهد" با حضور سرپرست وزارت نیرو، مسئولان و مدیران استانی صبح امروز صورت گرفت.

"سرپرست وزارت نیرو"، در این مراسم طرح نجات رودخانه تاریخی کشف رود مشهد را یک طرح ملی دانست و گفت: "احیای کشف رود" با همکاری تمام دستگاه های استانی و ملی عملیاتی شد؛ که با بهره گیری از تجربیات این الگوی می توان تمام رودخانه های استان خراسان رضوی و حتی رودخانه های مهم کشور را احیا و حفظ کرد.
"ستار محمودی" با اشاره به جایگاه مهم مشهد به عنوان بزرگترین پایگاه جهان اسلام در حوزه شیعی و جغرافیای سیاسی گفت: برای تامین آب شرب مشهد، مجموعه ای از طرح ها در دست اجرا است که یکی از آن ها جایگزینی پساب به جای مصرف آب در بخش کشاورزی است و آغاز طرح انتقال پساب تصفیه خانه خین عرب به نوعی آغاز یک روند بلندمدت است.
وی افزود: ما باید تلاش خود را بر حفاظت از منابع محدود و گران قیمت آب معطوف کنیم و تمام برنامه های وزارت نیرو در زمینه مدیریت منابع آب است.
"محمودی"همچنین تمرکز دولت دوازدهم را بر ادامه یک سری رویکردها و اصلاح برخی روندها برشمرد و گفت: تمرکز اصلی برنامه ها بر تامین آب در مراکز جمعیتی است تصفیه خانه خین عرب به غرب مشهد گامی در جهت احیای کشف رود است.منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی
فرستنده خبر: khorasanr
تعداد بازدید: ۲۴۳
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از khorasanr


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir