جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

اختصاص جشنواره نوجوان به موضوع نجات آب

چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱:۰۵
اخبار داخلی
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در حاشیه بازدید از برگزاری جشنواره خوارزمی نوجوان گفت : با همکاری شرکت آب منطقه ای و اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، محوریت جشنواره خوارزمی با مشارکت بیش از 19000 مقطع متوسطه اول در ناحیه 4 اموزش و پرورش مشهد در سال جاری موضوع نجات آب اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی : احمد قندهاری با اعلام این خبر افزود : اداره کل آموزش و پرورش خراسان از دیرباز همکاری شایسته و فعالانه در پرداختن به مسئله نجات آب داشته است. تعریف و ترویج طرح ملی دانش آموزی نجات آب که در سطح ملی از آن به عنوان "داناب " یاد می شود، ما حصل همین همکاری و تعامل موثر بین این دو دستگاه بوده است.
وی گفت : وی در گفتگو با معلمان و دانش آموزان خاطر نشان سخت : بازخورد ثبت اقدامات آموزش واطلاع رسانی در زمینه مسائل آب استان ، بیانگر موثر بوده ، برنامه هایی است که تاکنون در این حوزه به اجرا در آمده است.حضور پرشور دانش آموزان در جشنواره نوجوان خوارزمی و علاقه مندی آن ها برای پرداخت به مسئله آب و محیط زیست نیز گواهی بر این مدعاست.
معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 شهرستان مشهد با حضور در مدرسه دخترانه شهید حاتمی مشهدعنوان کرد:
در 88 آموزشگاه با شرکت در مسابقه احساس واژه‎ها(( احساس واژه ها)) در دو بخش "فیلم خوانی" و "شرح تصویر" اقدام به نوشتن متون ادبی خلاقانه ای در ارتباط با انیمیشن کوتاه آموزشی و تصویری که با موضوع نجات آب در اختیار آن قرار گرفته بود ، نمودند.
بختیار مختاری در ادامه افزود : این مسابقه به طور سراسری در سطح ناحیه 4 به مدت 120 دقیقه برگزار شد و به مناسبت هفته پژوهش و یک ساعت درسی دانش آموزان به این موضوع اختصاص یافت .
وی خاطر نشان کرد: نخستین مرحله آموزش گاهی پس از ارزیابی آثار مطابق شیوه نامه و دستورالعمل ابلاغی از وزارت آموزش و پرورش ابتدا در سطح ناحیه وسپس در سطح استان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.فرستنده خبر: khorasanr
تعداد بازدید: ۱۴۳
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از khorasanr


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir