جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

خلق بیش از 3 هزار اثر دانش آموزی در هفتمین سال اجرای طرح نجات آب خراسان رضوی

چهارشنبه، ۰۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷:۲۹
اخبار داخلی
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی گفت: ارزیابی ها نشان می دهد در سال تحصیلی 95- 94 و در هفتمین سال اجرای طرح نجات آب در استان خراسان رضوی، بیش از 3 هزار اثر علمی و هنری تولید شده توسط دانش آموزان مقطع متوسطه اول، به دبیرخانه این طرح ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، محمد دانش با اعلام این مطلب، افزود: دانش آموزان پایه‎های هفتم تا نهم متوسطه، پس از حضور در کارگاه‎های آموزشی طرح نجات آب، طی مدت دو ماه آثار خود را در پنج رشته مسابقه‎ای مختلف تهیه کرده و به دبیرخانه طرح تحویل دادند.
وی ادامه داد: با توجه به حجم زیاد آثار تولیدی در سطح استان و عدم امکان ارسال تمام آثار به دبیرخانه طرح، ارزیابی آثار در دو مرحله صورت گرفته و صرفا آثار برگزیده از هر شهرستان برای مرکز استان ارسال شده است. بر این اساس تعداد آثاری که در سطح مدارس توسط دانش آموزان خلق شده، چند برابر آثار ارسالی است.
دانش با اشاره به نمود‎یافتن آموزه‎های طرح نجات آب در آثار خلق شده توسط دانش آموزان، یادآور شد: مسابقه‎های دانش آموزی طرح نجات آب هر ساله پس از برگزاری کارگاه‎های آموزشی، با هدف تثبیت آموزه‎های نجات آبی در ذهن مخاطبان به اجرا درمی آید و از طریق حضور دانش آموزان در مسابقه‎ها، فرصت ارائه نظرات ایشان در یکی از رشته‎های نقاشی، روزنامه دیواری، عکاسی، خوشنویسی و ادبی فراهم می شود.
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی همچنین عنوان کرد: آثار خلق شده توسط دانش آموزان صرفا به رشته‎های 5 گانه مذکور محدود نشده و آثار دیگری همچون دست سازه‎ها، گروه سرود، گروه نمایش، دیوارنویسی، گزارش بازدید میدانی و غیره نیز هر ساله به دبیرخانه این طرح ارسال می شود. کلیه آثار دریافتی در دبیرخانه این طرح، توسط کارشناسان شرکت مشاور استانی پروژه آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی طرح احیا و تعادل بخشی مورد ارزیابی قرار می گیرد.


منبع خبر: روابط عمومی آب منطقه‎ای خراسان رضوی
فرستنده خبر: khorasanr
تعداد بازدید: ۳۸۱
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از khorasanr


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir