جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

نشست تخصصی بین المللی در زمینه «امنیت آبی در سکونت گاه های انسانی در شرایط کم آبی» برگزار خواهد شد

چهارشنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۷:۵۵
اخبار ايران
شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت مدیریت منابع آب ایران، مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری (تحت پوشش یونسکو) با همکاری یونسکو، نشست تخصصی، کارگاه های آموزشی و جلسه گروه تخصصی ویژه تدوین کتاب تجارب موفق کشورهای خشک و نیمه‌خشک در مدیریت آب شهری را اردیبهشت ماه سال 1396 در تهران برگزار خواهند کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، در این نشست تخصصی و کارگاه های آموزشی دو روزه که در تاریخ 12 و 13 اردیبهشت ماه سال 1396 در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی تهران برگزار خواهد شد، آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه‌های موضوعی: چالش های جدید و فن آوری های نوین آبرسانی و تصفیه فاضلاب در سکونت گاه های انسان، مدیریت کیفی آب و فاضلاب، مدیریت شرایط اضطراری، تاب آوری و آبرسانی پایدار، جنبه های حقوقی و اقتصاد آب، مسایل اجتماعی و ارتباط با مصرف کنندگان و ... ارایه و مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
گفتنی است دستآورد این رویداد بین المللی تهیه، تدوین و انتشار کتابی تحت عنوان «تجارب موفق کشورهای خشک و نیمه‌خشک در مدیریت آب شهری» خواهد بود که توسط نمایندگان حدود 10 کشور خشک و نیمه خشک دنیا تهیه و با همکاری مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری تهران و سازمان یونسکو ویرایش و چاپ خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی کارگاه به آدرس http://tdsh.nww.ir مراجعه کنند.منبع خبر: شبکه خبری آب ایران
فرستنده خبر: oskoee
تعداد بازدید: ۴۹۲
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از oskoee


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir