جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

پیام نوروزی مهندس حاج رسولیها، مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب/کارنامــه قابل قبول شرکت از نگاه صاحب نظران پنهان نماند

چهارشنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴:۱۵
اخبار ايران
به مناسبت فرارسیدن آغار سال 1396 مهندس حاج رسولیها مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران طی پیامی خطاب به همکاران بخش آب، حلول سال نوی شمسی را به آنان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
به نام خالق بهار و زیبایی ها
همکاران ارجمند
با اهدای سلام و شادباش
فرارسیدن نوروز باستانی و جشن فرخنده فروردین که نوید بخش سال نو و تصمیم های نو می باشد را به یکایک شما در گوشه و کنار این مرز و بوم که مشغول خدمت رسانی به هم وطنان هستید، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
به مصداق دعای آغاز سال نو "حول حالنا الی احسن الحال" آرزو دارم پروردگار ما را به بهترین حال ها و بهترین روزها در زندگی شخصی و شغلی رهنمون گرداند و مسلما نیل به این بهترین ها تنها در سایه همت و تلاش خستگی ناپذیر همگی ما امکان پذیر است. امیدوارم امسال برای تحقق این دعای شریف در همه عرصه های زندگی خود تلاش کنیم و سالی با برکت، زیبا و ثمربخش در پیش رو داشته باشیم.
سالی که گذشت در پرتو پیام نوروزی رهبری سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامیده شد و در همین راستا اقدامات موفقیت آمیز و قابل قبولی صورت گرفت که قطعاً حاصل تلاش و همدلی همه عزیزان دست اندرکار در بخش آب کشور می باشد.
نمونه هایی از عملکرد درخشان این شرکت در اقتصاد مقاومتی در طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی قابل ملاحظه است که علیرغم فراز و نشیب ها و محدودیت های مالی، موفق به نصب حدود 4500 دستگاه کنتور هوشمند آب و برق و 600 دستگاه اندازه گیری و پر و مسلوب المنفعه کردن13000 حلقه چاه غیر مجاز شدیم. همچنین موفق شدیم بهره برداری و آبگیری از 15 سد و بهره برداری از حدود 60000 هکتار شبکه آبیاری و زهکشی اصلی و فرعی را عملیاتی نماییم.
به علاوه، وقوع سیلاب های شدید "ابتدای سال" در استان های ایلام وخوزستان و "پایان سال" در استان های بوشهر، فارس و هرمزگان که با اقدامات هوشمندانه دست اندرکاران بخش آب کشور مهار شدند، از دیگر دستاوردهای مهم بخش آب در سال 1395 بود.
این موفقیــت ها و کارنامــه قابل قبول شرکت که از نگاه صاحب نظران پنهان نمانده و در سال گذشته بارها مورد تشویق مسئولین ارشد وزارت نیرو قرار گرفته، بدون شک حاصل انسجام سازمانی چشمگیر و همدلی صمیمانه ای است که در بدنه مدیریتی و کارشناسی شرکت مدیریت منابع آب ایران و تمامی بخش آب تبلور یافته و در قالب کار تیمی هوشمندانه در جهت دستیابی به اهداف تعیین شده انجام می گیرد.
در پایان، ضمن تاکید بر رعایت انضباط همه جانبه در امور فردی و سازمانی به مثابه یکی از الزامات اصلی پیشرفت مستمر در بخش آب کشور، موفقیت و سربلندی همه شما عزیزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.
محمد حاج رسولیها
نوروز 1396
منبع خبر: شبکه خبری آب ایران
فرستنده خبر: oskoee
تعداد بازدید: ۳۶۰
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از oskoee

 نشست بررسی اجرای طرح احیاءو تعادل بخشی آبهای زیرزمینی ماهنشان برگزار شد
 بیستمین نشست کارگروه مشترک وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی در زمینه طرح احیاء تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی برگزار شد
 جلسه گفتگو و هم اندیشی با همکاران جدید الاستخدام شرکت مدیریت منابع آب برگزار شد
 برگزاری هفتاد و دومین جلسه شورای راهبری و اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی
 نشست رئیس اداره منابع آب انگوران در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی با بهره

Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir