جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

پیام نوروزی مهندس حاج رسولیها، مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب/کارنامــه قابل قبول شرکت از نگاه صاحب نظران پنهان نماند

چهارشنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴:۱۵
اخبار ايران
به مناسبت فرارسیدن آغار سال 1396 مهندس حاج رسولیها مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران طی پیامی خطاب به همکاران بخش آب، حلول سال نوی شمسی را به آنان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
به نام خالق بهار و زیبایی ها
همکاران ارجمند
با اهدای سلام و شادباش
فرارسیدن نوروز باستانی و جشن فرخنده فروردین که نوید بخش سال نو و تصمیم های نو می باشد را به یکایک شما در گوشه و کنار این مرز و بوم که مشغول خدمت رسانی به هم وطنان هستید، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
به مصداق دعای آغاز سال نو "حول حالنا الی احسن الحال" آرزو دارم پروردگار ما را به بهترین حال ها و بهترین روزها در زندگی شخصی و شغلی رهنمون گرداند و مسلما نیل به این بهترین ها تنها در سایه همت و تلاش خستگی ناپذیر همگی ما امکان پذیر است. امیدوارم امسال برای تحقق این دعای شریف در همه عرصه های زندگی خود تلاش کنیم و سالی با برکت، زیبا و ثمربخش در پیش رو داشته باشیم.
سالی که گذشت در پرتو پیام نوروزی رهبری سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامیده شد و در همین راستا اقدامات موفقیت آمیز و قابل قبولی صورت گرفت که قطعاً حاصل تلاش و همدلی همه عزیزان دست اندرکار در بخش آب کشور می باشد.
نمونه هایی از عملکرد درخشان این شرکت در اقتصاد مقاومتی در طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی قابل ملاحظه است که علیرغم فراز و نشیب ها و محدودیت های مالی، موفق به نصب حدود 4500 دستگاه کنتور هوشمند آب و برق و 600 دستگاه اندازه گیری و پر و مسلوب المنفعه کردن13000 حلقه چاه غیر مجاز شدیم. همچنین موفق شدیم بهره برداری و آبگیری از 15 سد و بهره برداری از حدود 60000 هکتار شبکه آبیاری و زهکشی اصلی و فرعی را عملیاتی نماییم.
به علاوه، وقوع سیلاب های شدید "ابتدای سال" در استان های ایلام وخوزستان و "پایان سال" در استان های بوشهر، فارس و هرمزگان که با اقدامات هوشمندانه دست اندرکاران بخش آب کشور مهار شدند، از دیگر دستاوردهای مهم بخش آب در سال 1395 بود.
این موفقیــت ها و کارنامــه قابل قبول شرکت که از نگاه صاحب نظران پنهان نمانده و در سال گذشته بارها مورد تشویق مسئولین ارشد وزارت نیرو قرار گرفته، بدون شک حاصل انسجام سازمانی چشمگیر و همدلی صمیمانه ای است که در بدنه مدیریتی و کارشناسی شرکت مدیریت منابع آب ایران و تمامی بخش آب تبلور یافته و در قالب کار تیمی هوشمندانه در جهت دستیابی به اهداف تعیین شده انجام می گیرد.
در پایان، ضمن تاکید بر رعایت انضباط همه جانبه در امور فردی و سازمانی به مثابه یکی از الزامات اصلی پیشرفت مستمر در بخش آب کشور، موفقیت و سربلندی همه شما عزیزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.
محمد حاج رسولیها
نوروز 1396
منبع خبر: شبکه خبری آب ایران
فرستنده خبر: oskoee
تعداد بازدید: ۴۷۹
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از oskoee


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir