جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

سد مخزنی مارون در خوزستان آماده استقبال از میهمانان نوروزی است

شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱:۳۶
اخبار داخلی
شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون آماده استقبال از گردشگران نوروزی در روزهای دوم تا دوازدهم فروردین ماه 1396 از ساعت 9 صبح تا 18 است.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، ستاد نوروزی استقبال از میهمانان نوروزی در شرکت بهره برداری مارون تشکیل و طی نشستی "علیرضا نیکزاد" به عنوان مسئول ستاد نوروزی این شرکت معرفی شد.

در این نشست که با حضور مدیران روابط عمومی، حراست، ایمنی، پشتیبانی، پایداری سد و نیروگاه و گردشگری تشکیل شده بود، به بررسی راهکارهایی جهت تسهیل در بازدید هموطنان از سد مخزنی مارون و همچنین انجام تمهیدات لازم درخصوص تامین رفاه، ایمنی و آسایش هرچه بیشتر میهمانان پرداخته و مقرر شد این بازدیدها به مدت 11 روز از دوم تا دوازدهم فروردین 1396 و از ساعت 9 صبح لغایت 18 برای عموم هموطنان آزاد باشد.

شرایط معتدل آب و هوایی شهرستان بهبهان، مسیرکوهستانی و سرسبز و طبیعت زیبای اطراف سد و پلاژ مارون، چشم انداز بسیار زیبای آن و جاذبه های گردشگری فراوان موجود در اطراف دریاچه سد و نیز قرار گرفتن این شهرستان در مسیر ورودی به استان خوزستان، سد مخزنی مارون را به یکی از خاستگاه های گردشگران تبدیل کرده است، به گونه ای که در سال 1395 در دو بخش مجموعه سد و ویلاهای تفریحی پلاژ مارون پذیرای بیش از 176 هزار نفر از مسافران نوروزی از سراسر ایران بودیم.

سد مخرنی مارون به عنوان یکی از سدهای بزرگ استان خوزستان در 19 کیلومتری شمال شرق شهرستان بهبهان و در بین سلسله کوه های زاگرس احداث شده و نیروگاه برق آبی این سد 150 مگاوات ظرفیت تولید دارد.


منبع خبر: شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان
فرستنده خبر: sorayany
تعداد بازدید: ۲۶۴
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از sorayany


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir