جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

احداث و راه اندازی جاده جایگزین انتهای دریاچه سد حوضیان الیگودرز

شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳:۵۹
اخبار داخلی
قبل از هرگونه حادثه ای جاده جایگزین انتهای دریاچه سد حوضیان الیگودرز احداث و راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان ، مهندس رضا میرزایی مدیرعامل شرکت ضمن تبریک سال نو اظهار داشت : از هفته گذشته به دلیل ضرورت کنترل سطح آب یکی از شیرهای تخلیه باز شده بود لذا با راه اندازی جاده جدید مجددا شیر تخلیه خروجی سد بسته شد و روند آبگیری مخزن ادامه خواهد یافت .
مدیرعامل شرکت ادامه داد : با توجه به اینکه بخشی از جاده بین شهر الیگودرز و شهر شول آباد و بخشهای تابعه در اثر آبگیری مخزن سد حوضیان به زیر آب میرود اجرای جاده جایگزین سد از سال 1389 در دستور این شرکت قرار گرفت و طی توافقنامه ای با مدیریت فرمانداری محترم شهرستان 2200 متر از این جاده در یک اقدام مشترک توسط این شرکت و مجری پروژه زیر ساخت معادن تملک و اجرا شد و 1000 متر باقیمانده نیز در یک سال گذشته توسط پیمانکار سد حوضیان اجرا گردید .
مهندس میرزایی افزود : عملیات اجرایی شامل تملک ، خاکبرداری و خاکریزی به میزان حدود 30000 متر مکعب و احداث یک دهانه پل بزرگ و تعویض پل موجود برروی دوشاخه های رودخانه در ورودی به مخزن سد و نصب گاردریل انجام گرفت .
مدیرعامل شرکت گفت : قیرپاشی و آسفالت این بخش نیز توسط اداره کل راه و شهرسازی انجام گرفت و خوشبختانه با مدیریت فرمانداری شهرستان قبل از هرگونه حادثه ای در پل و جاده قدیم ، این جاده به بهره برداری رسید و جاده عبوری از داخل دریاچه مسدود شد .فرستنده خبر: karamvand
تعداد بازدید: ۱۶۷
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از karamvand


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir