جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

برگزاری جلسه تبادل نظر در زمینه مدیریت منابع آب حوضه های آبریز

چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳:۱۱
اخبار ايران
جلسه تبادل نظر در زمینه مدیریت منابع آب حوضه های آبریز با حضور اساتید و متخصصان ایرانی و استرالیایی روز چهارشنبه 96/1/30 در محل شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران،‌در ابتدای جلسه مهندس سیاری معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مدیریت منابع آب ایران، ضمن خوشامدگویی به حضار در خصوص شرایط آب و هوایی ایران و نحوه مصرف آب توضیحاتی ارائه داد. سپس دکتر مدنیان، مدیر کل دفتر حقوقی در خصوص مبانی حقوق آب و دکتر علی حیدری،‌رئیس گروه سیاست گذاری و تخصیص آب وزارت نیرو در زمینه نظام تخصیص آب در ایران مطالبی را به سمع و نظر حضار رساندند.
حق آبه زیست محیطی،‌اقتصاد آب و سیستم بانک اطلاعات پایه منابع آب از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود که توسط اساتید مختلف ایرانی و استرالیایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
گفتنی است پروفسور لی گادن، مدیر مرکز حقوق منابع طبیعی،‌انرژی و محیط زیست،‌پروفسور جان لانگفور و پروفسور مایکل استاردسون،‌اساتید گروه منابع آب و هیدرولوژی، زیست محیطی، پروفسور رابرت ورتسی، استاد منابع آب و رئیس اسبق هواشناسی استرالیا و دکتر کارل دامن،‌متخصص بهره برداری از شبکه ها، اساتید و متخصصان استرالیایی شرکت کننده در این جلسه بودند.


منبع خبر: شبکه خبری آب ایران
فرستنده خبر: oskoee
تعداد بازدید: ۳۰۱
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از oskoee


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir