جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

ایجاد زمینه اشتغال 300 نفر در پایین دست سد کمندان

پنجشنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۹:۲۴
اخبار داخلی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از ایجاد زمینه اشتغال 300 نفر در پایین دست سد کمندان ازنا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان ، دکتر رضا میرزایی در جریان نشست مشترک با مدیران موسسه زائر اقتصادی آستانه مقدسه حضرت معصومه ( س ) در خرم آباد افزود : با توجه به نامگذاری امسال ، بنام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، آب منطقه ای لرستان برای اشتغالزایی برنامه ریزی داشته است .
وی تصریح کرد: با ایجاد زمینه های کاشت درختان مثمر و کل محمدی در پایین دست سد کمندان ، علاوه برایجاد اشتغال دائم 300 نفر می توان زمینه های اشتغال 4000 نفر را به صورت فصلی ایجاد کرد .
دکتر میرزایی اضافه کرد : کشور ما ایران برروی کمربند خشک دنیا قرار گرفته و باید با برنامه ریزی دقیق برای استفاده از همه داشته های موجود تلاش کرد .
وی با اشاره به بهینه بودن طرح موجود اظهار داشت: در طرح یاد شده می توان با کمترین آب مصرفی ، حدود 10 هکتار از اراضی را سیراب کرد .
مدیر طرح و برنامه موسسه زائر اقتصادی حضرت معصومه ( س ) نیز گفت : این طرح در پایین دست سد کمندان قرار دارد و با بازدیدهای به عمل آمده استعدادیابی اراضی انجام شده است .
مهندس علی جعفری افزود : اراضی پایین دست این منطقه استعداد کاشت درختان مثمر و گل محمدی را داشته که در فاز نخست بیش از یک هزار و 200 هکتار از مجموع دو هزار و 200 هکتار منطقه ، نقش برداری شده است .
وی تصریح کرد : با اجرای مقدمات طرح و تنها در 200 هکتار از این اراضی می توان 300 نفر را به صورن مستقیم ایجاد کرد .فرستنده خبر: karamvand
تعداد بازدید: ۱۴۰
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از karamvand


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir