جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران




 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

برگزاری کارگاه توجیهی، برنامه‌ریزی راه‌اندازی پروژه مدیریت مشارکتی جامع و پایدار منابع آب زیرزمینی

یكشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴:۱۳
اخبار ايران
کارگاه توجیهی-برنامه‌ریزی راه‌اندازی پروژه مدیریت مشارکتی جامع و پایدار منابع آب زیرزمینی (ISPGWM)با حضور مهندس جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران و با شرکت مدیران و کارشناسان ارشد موسسه مورانومیرای از کشور ژاپن،‌ مدیران و کارشناسان شرکت های آب ‌منطقه‌ای خراسان رضوی، همدان، کرمان و فارس از روز شنبه مورخ 96/3/20 و نمایندگان مهندسان مشاور ایرانی منتخب و با حضور نمایندگانی از سازمان تعاون روستایی ایران در شرکت مدیریت منابع آب ایران آغاز شد.


در مراسم آغاز به کار این کارگاه مهندس حبیبی طی سخنانی اظهار داشت: موضوع مدیریت مشارکتی در 4 دشت پایلوت کشور انجام خواهد شد. وی افزود در این کارگاه مقرر است نحوه همکاری با مشاورین داخلی و خارجی و برنامه هایی که در نظر داریم، به طور کامل تدقیق شود.
به گزارش شبکه خبری آب ایران،‌ هدف از برگزاری این کارگاه که در طول هفته جاری ادامه خواهد داشت، فراهم نمودن تمهیدات لازم برای شروع عملیات اجرایی پروژه ISPGWM است. دو وزارت‌خانه نیرو و جهادکشاورزی با راه‌اندازی این پروژه درصددند الگوی جدیدی برای تعامل با مردمان بومی و جوامع محلی و افزایش توانمندی و ظرفیت آنان و تربیت تسهیل گران حرفه‌ای و کارآزموده در این زمینه ایجاد کنند و بستر‌های لازم را برای نقش‌آفرینی هرچه بیشتر و موثرتر ذینفعان محلی فراهم نمایند، به گونه ای که آنان به طور خودانگیخته و با فراگیری دانش فنی موردنیاز، در کانون کار قرار گرفته و در بحث مدیریت (حفاظت و بهره‌برداری) منابع آب‌زیرزمینی ابتکار عمل را به دست گیرند و دولت نیز آنان را به طور شایسته حمایت و پشتیبانی نماید.


منبع خبر: شبکه خبری آب ایران
فرستنده خبر: oskoee
تعداد بازدید: ۳۴۲
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از oskoee


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir