جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

برگزاری سومین کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل

دوشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷:۵۲
اخبار داخلی
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای هرمزگان ، نشست هماهنگی کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در شرکت آب منطقه ای هرمزگان با حضور مدیرعامل و سایر اعضای (معاونین و مدیران) با دستورکار بررسی وضعیت سیستم هشدار سیل بالادست سدهای شمیل و استقلال ، تعیین تکلیف حوزه های شهر بندرعباس ، هزینه کرد از محل یک درصد بند (ز) تبصره 12 قانون بودجه سال 96 و ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ، وضعیت تامین برق اضطراری چاههای آب شرب بندرعباس واقع در سدهای شمیل و نیان در این شرکت برگزار شد.

مهندس ملایی مدیرعامل آب منطقه ای هرمزگان با اشاره به رسالت این کمیته گفت : پدافند غیرعامل موضوع جدیدی نیست ؛ اما هرروز این فن به روز شده و اقدامات پیشگیرانه که جنبه پوششی و حفاظتی دارند را بیش از پیش در بر می گیرد.
وی اظهار داشت : اجرایی شدن پدافند غیرعامل از طریق فرهنگ سازی ، استحکام زیرساخت های معنوی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جامعه، افزایش مشارکت اجتماعی، ارتقای مقاومت ملی در برابر تهدیدات خارجی، تلاش در جهت کاهش اثرات عملیات روانی دشمن و ... که جزء محورهای راهبردی پدافند غیر عامل است، ممکن می شود.
در ادامه این جلسه مهندس مهدوی دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ضمن ارائه عملکرد حوزه مدیریت بحران در سال 95 ، برنامه های مصوب سال 96 را نیز تشریح نمود.
در پایان پس از رهنمودهای مهندس ملایی رئیس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و پیشنهادهای ایشان و سایر حاضرین جلسه با مصوباتی به کار خود پایان داد.
منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای هرمزگان
فرستنده خبر: نامشخص
تعداد بازدید: ۱۰۶
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از نامشخص


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir