جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی و ذیحسابی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

دوشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸:۱۳
اخبار داخلی
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی و ذیحسابی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور معاون هزینه و رئیس خزانه معین سازمان امور اقتصادی و دارائی استان ، مدیرعامل، معاونین و جمعی از کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در محل سالن جلسات این شرکت برگزارشد.

به گزارش روابط‌عمومی ‌شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، در این مراسم مهندس دانشجو مدیرعامل شرکت ضمن آرزوی توفیق برای مدیر مالی و ذیحساب شرکت گفت: انتظار مجموعه از مدیران جدید استفاده از تمام توانمندیها و کار آیی های خود در ارتقای این مجموعه می باشد که در این راستا لازم است اخلاق اداری ، وظیفه شناسی، مردم داری و تعامل و همکاری مناسب در راستای منافع شرکت در راس کلیه فعالیتهای مدیران قرار گیرد.
مهندس دانشجو با تشبیه سازمان به پیکر واحد گفت: همه ما بخشی از این پیکر هستیم که موفقیت بخشی از شرکت سایر بخشها را نیز تحت تاثیر قرار داده و موفقیت تک تک افراد محسوب می شود.
وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات آقای نجیب رحیمی برای آقای سجاد سجادی مدیر جدید مالی و ذیحساب شرکت آرزوی موفقیت نمود.
در این مراسم همچنین آقای مهندس مهرنگ دوستی رضایی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره، آقای سید شمس الدین ابطحی به عنوان مدیر جدید دفتر منابع انسانی، آموزش و رفاه و آقای غلامرضا نوروزی به عنوان مدیر امور تدارکات و خدمات پشتیبانی شرکت را معرفی و برای آنها در مسئولیتهای جدید آرزوی توفیق گردید.
در ادامه مراسم آقای حاج حسینلو معاون هزینه و رئیس خزانه معین سازمان امور اقتصادی و دارائی استان با اشاره به حساسیت شغل ذیحسابی افزود اگر پستی را قبول نمودیم باید کلیه تلاش و کوششمان در جهت انجام بهینه کارها و امورات و در جهت اهداف سازمانی باشد.
وی افزود شرکت آب منطقه ای جزو سازمانهای پرمشغله است و همکاریهای این شرکت با خزانه استان ستودنی است.
این گزارش می افزاید: در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، از زحمات آقای نجیب رحیمی در دوران تصدی مسئولیت مدیر مالی و ذیحسابی این شرکت قدردانی شد.منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
فرستنده خبر: alizadeh
تعداد بازدید: ۱۳۳
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از alizadeh


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir