جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

در جلسه نماینده مردم تویسرکان درمجلس با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان مطرح شد:پروژه سد خرمرود در پنج جبهه کاری در حال اجراست

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵:۱۳
اخبار داخلی
در جلسه ای که با حضوردکتر مفتح نماینده مردم تویسرکان درمجلس و پیمانکار پروژه سد خرمرود با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان برگزار شد روند اجرای این پروژه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، در این جلسه مهندس مرتضی عزالدین ضمن خوش آمد گویی به مهمانان اظهار داشت: احداث یکهزار و 300 متر جاده دسترسی آغاز شده است و نقشه برداری 17 هزار متر از اراضی نیز انجام شده است.
وی افزود: تملک اراضی تا ده روز آینده آغاز خواهد شد و امیدواریم با همکاری مردم منطقه این کار با سرعت انجام شود.
عزالدین گفت: در این پروژه بصورت فاینانس داخلی ماده 56 توسط پیمانکاربرای اولین بار در استان و شاید در کشور انجام خواهد شد بطوریکه پیمانکار هزینه کامل طرح را پرداخت می کند و پس از اتمام طرح اصل به اضافه سود آن را دریافت خواهد کرد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر پروژه سد خرمرود در پنج جبهه کاری در حال اجراست که شامل کالورت، جاده دسترسی، تجهیز ساختمان کارگاه، ساختگاه بدنه سد و خاکبرداری است.
در ادامه این جلسه دکتر مفتح نماینده مردم تویسرکان درمجلس ضمن تشکر از شرکت آب منطقه ای و پیمانکار طرح، گفت: بزرگترین حسن این پروژه همکاری مردم منطقه و کشاورزان است که در پیشرفت و انجام هرچه سریعتر این پروژه ما بسیار کمک خواهد کرد.
وی افزود: امیدواریم که بتوانیم در مهر ماه ترتیبی اتخاذ کنیم که برنامه ای را جهت بازدید وزیر محترم نیرو از پروژه سد خرمرود داشته باشیم.
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدانمنبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان
فرستنده خبر: نامشخص
تعداد بازدید: ۱۸۱
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از نامشخص


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir