جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

بیانیه فدراسیون صنعت آب ایران در حمایت از مهندس بیطرف بعنوان وزیر پیشنهادی نیرو

یكشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴:۳۸
اخبار ايران
فدراسیون صنعت آب ایران با صدور بیانیه ای از مهندس بیطرف به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم حمایت کرد.
به گزارش شبکه خبری آب ایران در این بیانیه که به امضا اسماعیل مسگر پور طوسی رئیس هیأت مدیره خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی صادر شده ، آمده است :نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ایران
احتراماً
مدیریت منابع آب و عرضه و تقاضای آن مهم‌ترین مسئله امروز وطن ما است. فدراسیون صنعت آب ایران در راستای وظیفه اساسی خود و با توجه به شناختی که از وضعیت آب کشور دارد، انتخاب مدیران متخصص با تجربه و پاکدست را یک ضرورت اولیه و اساسی در راستای حل این مسئله مهم کشورمان می‌داند.
اکنون که ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران با شناخت از مهم‌ترین مسئله امروز کشور جناب آقای مهندس حبیب‌الله بیطرف، مدیری متخصص و با تجربه را به‌عنوان وزیر نیرو به مجلس محترم معرفی نموده است فدراسیون آب از نمایندگان محترم مردم انتظار دارد که برنامه‌های ارائه‌شده توسط ایشان را بررسی فرموده و به سوابق مدیریتی و اعتقاد ایشان به توسعه پایدار و بهره‌گیری از تشکل‌های مردم نهاد توجه ویژه فرمایند.
جناب آقای مهندس بیطرف دارای تحصیلات عالیه و طی دوره‌های تخصصی کم‌نظیر در زمینه مهندسی و مدیریت بوده و طی بیش از سی سال خدمت خود در پست‌های کلیدی و حساس کشور تجربیات بسیار گرانبهایی را کسب کرده و منشأ خدمات بزرگی بوده است. بالاخص کارنامه ایشان در هشت سال خدمت به‌عنوان وزیر نیرو در دولت اصلاحات بسیار افتخارآمیز و بیانگر شیوه مدیریت ایشان، جلب همکاری مدیران و کارکنان وزارت نیرو و اعتقاد ایشان به توسعه پایدار، مدیریت حوزه‌های آبریز، توسعه براساس توان اکولوژیکی مناطق، همکاری با بخش خصوصی و تشکل‌های مردمی و بهره‌برداران دارد.
برنامه ارائه‌شده توسط ایشان برای وزارت نیرو در این دوره نشان‌‌دهنده شناخت ایشان از مهم‌ترین مشکلات امروز کشور در زمینه توسعه پایدار، حفظ محیط زیست، رعایت حقوق شهروندی، بهره‌گیری مؤثر از اندیشه‌های تخصصی، تعامل با تشکل‌ها در تصمیم‌گیری‌های ملی و تلاش برای استفاده بهینه از تمامی ظرفیت‌ها و منابع ملی است.
اجرای برنامه‌های مزبور نیازمند حمایت همه‌جانبه شما نمایندگان محترم ملت ایران از ایشان و همچنین نظارت دقیق شما در زمان اجرای برنامه فوق دارد.
فدراسیون آب ایران که متشکل از انجمن‌ها، سندیکاها و جوامع مختلف حرفه‌ای اعم از مهندسان مشاور، پیمانکاران و سازندگان تجهیزات در زمینه صنعت آب است، با اعتقاد به اصلاح نظام حکمرانی آب و ضرورت اتخاذ راهکارهای نرم‌افزاری از ایشان حمایت نموده و آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای برنامه‌های مزبور و نیل به اهداف تعیین‌شده با وزیر محترم نیرو و نمایندگان محترم مجلس و کمیسیون‌های مربوطه اعلام می‌دارد.
منبع خبر: شبکه خبری آب ایران
فرستنده خبر: oskoee
تعداد بازدید: ۲۶۲
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از oskoee


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir