جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرح آبرسانی به گرمسار بازدید کرد

شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۳:۲۵
اخبار ايران
مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در سفر یک روزه خود به استان سمنان، از طرح آبرسانی به گرمسار؛پروژه خط انتقال سیمین دشت به تصفیه خانه گرمسارBot بازدید کرد.

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرح آبرسانی به گرمسار؛پروژه خط انتقال سیمین دشت به تصفیه خانه گرمسارBot بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان،مهندس محمد حاج رسولیها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در حاشیه بازدید از پروژه خط انتقال سیمین دشت به تصفیه خانه گرمسار در نشستی با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان و جمعی از مدیران،مشاوران و پیمانکاران افزود:بررسی مسایل و مشکلات پیش روی پروژه های تامین و انتقال آب این شهرستان از اهداف این سفر می باشد.
مهندس حاج رسولیها از مدیریت صحیح منابع آبی کشور به عنوان اولویت نخست شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران نام برد و بر تسریع در اجرای پروژه های تامین و انتقال آب تاکید کرد.
مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به اهمیت پروژه خط انتقال سیمین دشت به تصفیه خانه گرمسار اشاره کرد و افزود: با اجرای این پروژه بخشی از نیاز آب شرب و صنعت شهرهای گرمسار،آرادان و ایوانکی به میزان 21/06 میلیون متر مکعب در سال تامین می گردد.
مهندس حاج رسولیها با اشاره به موانع و مشکلات پیش روی این طرح بر رفع این موانع تاکید و خواستار تسریع در اتمام این پروژه شد.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان نیز در این نشست به برآورد هزینه های سرمایه گذاری اولیه این پروژه اشاره کرد و اظهار داشت:تهیه و تامین کلیه هزینه های اجرا توسط سرمایه گذار بخش خصوصی است که با سازوکارBot با روش خرید تضمینی آب در دست اجراست.
دکتر ایرج حیدریان به مشخصات فنی این پروژه پرداخت وخاطرنشان کرد:تهیه و اجرای خط لوله فولادی به قطر 800 میلیمتر به طول 42 کیلومتر و همچنین احداث دو مخزن 2000 و یک مخزن 1000متر مکعبی ،تهیه،نصب و راه اندازی دو واحد نیروگاه برقابی در محوطه مخازن در حال اجراست.
وی افزود:آبرسانی از بند انحرافی سیمین دشت به گرمسار شامل 24 ماه دوره احداث و 20 سال دوره بهره برداری است.
منبع خبر: حمید رضا قزوینی
فرستنده خبر: alian
تعداد بازدید: ۱۳۹
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از alian


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir