جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

سمینار آموزشی مدیریت و کاهش مخاطرات سیلاب در امور منابع آب مشگین شهر برگزار شد

پنجشنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶:۰۵
اخبار داخلی
با حضور فرماندار شهرستان مشگین شهر، معاون دادستان مشگین شهر، معاون مدیرکل بحران استان و مدیر دفتر و کارشناسان سواحل و رودخانه های شرکت آب منطقه ای اردبیل سمینار آموزشی مدیریت و کاهش مخاطرات سیلاب در امور منابع آب مشگین شهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه فرماندار مشگین شهر با اشاره به وضعیت نامناسب منابع آبی در منطقه، خواستار برخورد جدی و قاطع با دخل و تصرفات احتمالی صورت گرفته در بستر و حریم رودخانه ها و حفاظت و صیانت از منابع آبی گردید.
در ادامه معاون دادستان مشگین شهر با اشاره به بحران کم آبی در کشور و تعامل و همکاری دادستانی با امور منابع آب شهرستان از اولویت پرونده های این امور در دادستانی و رسیدگی به آنها در سریعترین زمان خبر داده و افزود: دادستانی در رابطه با حفظ بیت المال و برخورد با متخلفین هیچگونه اغماضی نخواهد داشت.
سپس معاون مدیرکل بحران استان در خصوص بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله و راهکارهای مقابه با آن و نیز تبدیل تهدید ها به فرصت ها مطالبی را ارائه نمود.
در ادامه جلسه مدیر دفتر سواحل و رودخانه های شرکت آب منطقه ای با اشاره به اهمیت اجرای طرح های سازه ای و جلوگیری از دخل و تصرفات در بستر و حریم رودخانه ها در مقابه با سیلاب و حفظ پوشش گیاهی منطقه، مطالبی را در قالب کلیپ های تصویری و پاور پوینت و چگونگی مقابله با سیلاب و نحوه اصلاح و ساخت سازه ها در مقابله با این مسئله ارائه داد.
در پایان جلسه مدیر امور منابع آب شهرستان مشگین شهر نیز با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت منابع آبی شهرستان و میزان بارش ها و تاکید بر حفاظت از منابع آبی با توجه به بحران شدید منابع آبی بخصوص در رابطه با موضوع رودخانه ها از برخورد قاطع این امور با همکاری دستگاه قضا با متصرفین بستر و حریم رودخانه ها سخن گفت.منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل
فرستنده خبر: ardabil
تعداد بازدید: ۶۸
آرشیو: اخبار داخلی
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار داخلی
 اخبار از ardabil


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir