جستجو:
تلویزیون آبینه
· تلویزیون آبینه
· راهنما
منوی اصلی
· خانه

مطالب.
· آرشیو خبر
· مقاله
· گزارش
· مصاحبه
· پاسخ به رسانه ها
· اطلاع رسانی معاملات


امکانات.
· جستجو
· دانلودها
· ارتباط با ما
· آمار مشاهدات
ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

طی حکمی از طرف مهندس حاج رسولیها مهندس نجفیان بعنوان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز منصوب شد

چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵:۱۳
اخبار ايران
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز : مراسم معارفه مهندس داود نجفیان بعنوان مدیر عامل و رئیس هیآت مدیره شرکت آب منطقه ای البرز روز سه شنبه 17 بهمن ماه با حضور مهندس حاج رسولی ها مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ، مهندس ارتقایی معاون عمرانی استانداری البرز ، دکتر سید سعید حسینی مدیر کل دفتر هیات مدیره و مدیر عامل و مهندس مهدی دانشگر مدیر کل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

در این جلسه مهندس حاج رسولی ها فرا رسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی را نقطه عطفی در تاریخ ایران بعنوان کشوری مستقل و مقتدر در منطقه و جهان تبریک عرض نموده و این انقلاب را منشآ برکات مهمی بویژه در رشد بدنه کارشناسی و مدیریتی صنعت آب کشور برشمردند. ایشان در ادامه ضمن تشکر از زحمات جناب آقای مهندس پارسا بعنوان موسس شرکت آب منطقه ای البرز و تثبیت ساختاری و همچنین اقدامات خوب انجام شده در مهندسی رودخانه و طرح احیاء روند رو به رشد این شرکت را مورد تقدیر قراردادند.
در ادامه این جلسه مهندس ارتقایی با تشریح آخرین وضعیت منابع آبی استان توجه و اهتمام هر چه بیشتر در راستایی تخصیص منابع آبی جدید بویزه پساب را از مدیرعامل جدید خواستند ایشان همچنین از زحمات آقای مهندس پارسا در مدت مدیریت شرکت آب منطقه ای البرز تقدیر و تشکر نمودند.
در این جلسه مهندس پارسا گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این شرکت را از ابتدا تا کنون به حضار ارائه نمود و مسیر حرکتی شرکت را مسیر رو به رشد ترسیم نمودند.
در پایان این جلسه مهندس داود نجفیان مدیرعامل و رئیس هیآت مدیره شرکت آب منطقه ای توجه به وضعیت منابع آب ، مدیریت مصارف و حرکت فنی مهندسی بدنه شرکت را از اهم برنامه های خود برشمردند.
این جلسه که با حضور جمعی از همکاران شرکت و مدیران ذستگاههای اجرایی همراه بود با تقدیر از زحمات مهندس پارسا به پایان رسید.


فرستنده خبر: alborz
تعداد بازدید: ۱۷۹
آرشیو: اخبار ايران
Email this newsPrintable Version
 
لینکهای مربوطه
 بیشتر درباره اخبار ايران
 اخبار از alborz


Copyright© 2003-2010 www.wrm.ir